17 října, 2019

Jak se stát skautem?

Není to vůbec těžké! Jestli jste z Jindřichova Hradce a okolí a máte dceru ve věku 6–16 let, stačí se nám ozvat. Nejlepší bude, když rovnou zavoláte naší oddílové vedoucí (Adéla Kozlová, 775 572 758), ale můžete jí i napsat email (). Místo se u nás určitě najde!

Pokud vám z nějakého důvodu nevyhovují časy našich schůzek (se kterými bohužel nepohneme), máte holčičku v jiném věku nebo máte kloučka, nezoufejte! V našem skautském středisku je více oddílů, takže nehrozí, že byste si nevybrali. Stačí se podívat na naše střediskové stránky.

Nebojte se na kohokoliv z našich vedoucích obrátit s jakýmkoliv dotazem. Ať už se týká našeho oddílu nebo skautingu obecně. Rády vám s čímkoliv pomůžeme a poradíme!