17 října, 2019

Vedoucí

Oddíl teď vede hlavně 7 holek a jeden kluk ve věku 14–24 let. Nebojte, všichni z nás prošli určitou skautskou výchovou (máme čekatelskou zkoušku, Smajlík a Miky i zkoušku vůdcovskou) nebo mají jinou kvalifikaci, takže děti jsou u nás v dobrých rukách! Všechnu práci v oddíle děláme ve svém volném čase a bez jakéhokoliv honoráře – nejlepší odměnou jsou pro nás spokojené děti.

Smajlík (Adéla Kozlová)
Vůdkyně oddílu. Vede schůzky Srdíček společně s Miky. Miluje psy víc než cokoliv jiného, neustále šíří okolo svůj smysl pro humor a její superschopností je dostat do sebe neuvěřitelné množství jídla. Jako mladší chtěla být pouze členkou oddílu a nikdy by ji nenapadlo, že to dotáhne až na vůdkyni.
tel.: 775 572 758

Miky (Veronika Kulhánková)
tel.: 737 452 657

Pomáhá Kubovi a Miky s Kuflony a podílí se na výpravách a táboře. Vystudovala pedagogickou školu a teď pracuje v jeslích. Je to takové oddílové sluníčko, které občas svými pomalejšími myšlenkovými pochody pobaví celý oddíl (samozřejmě ne ve zlém). Patří mezi umělečtěji založenou část našeho oddílu, takže na ní rády necháváme všemožné výtvarné aktivity. Je to také dcera vůdce našeho střediska, takže ke skautingu má blízko už od narození.
tel.: 773 181 472

Kuba (Jakub Rybka)
tel.: 721 589 320

Kaťák (Kateřina Kubičková)
Vede s Biváďou schůzky Mandelinek. Studuje na gymnáziu v Jindřichově Hradci a má za sebou ARaK. Je to velmi všestranný člověk, ve volném čase ji tedy najdete na dračích lodích nebo třeba na akrobacii. Také hraje na příčnou flétnu, ukulele a klavír, ale ráda si i jenom čte. Navíc vám moc ráda něco upeče. Její lásku ke Skautu převyšuje snad jenom ta k těstovinám.
tel.: 730 540 933

Biváďa (Adéla Potužníková)
Vede schůzky Mandelinek společně s Kaťákem. Studuje na gymnáziu v Jindřichově Hradci, kde je účastnicí programu DofE. Miluje knížky, kočky, výtvarku, rohlíky… a samozřejmě taky skaut. Je to zlatíčko, ale když na to přijde, tak se za vás klidně porve. Doslova. Ale svoji skautskou rodinku má prostě v srdíčku a je připravená dětem předat všechno, co se tu sama naučila.
tel.: 607 022 995

Uzlík (Tereza Adamová)
Společně s Keldou vede skupinku Ježků. Má za sebou ARaK (aktivní rádcovský kurz) a studuje gymnázium v J. Hradci. Kudy chodí, tudy nese svou pozitivní energii. Je to nadaná osoba, umí skvěle zpívat, hrát na klavír a naučila se hrát na kytaru. Vzhledem ke svému nadšení ke skautingu a znalostem ze zdravovědy vytváří s Keldou skvělou dvojici pro vedení.
tel.: 774 799 581

Kelda (Eliška Kantorová)
Společně s Uzlíkem vede schůzky Ježků. Ke skautu ji jako maličkou přivedli její starší sourozenci, zejména sestra. Mezi její další záliby patří hraní na kytaru a volejbal. Skauting byl ale vždy její nejoblíbenější činností a o to radši je, že může vést Ježky a předávat něco i mladším. Aby byla ještě lepší vedoucí Ježků, zúčastnila se ARaKu (aktivního rádcovského kurzu).
tel.: 720 334 190