Oddílová výprava do Lhoty 3.-5.5.

Sraz: v pátek v 16.00 před kapličkou ve Lhotě u Číměře
Konec: v neděli v 14.00 též před kapličkou ve Lhotě

S sebou: spacák, karimatku, teplé pyžamo (budeme si topit dřevem, tak ať je holkám teplo), oblečení na ven dle počasí, oblečení dovnitř, pantofle, pevné boty, hygienu, ešus s příborem, hrneček, páteční večeře, batůžek, šátek, uzlovačka, lahev na pití (alespoň 1l), 300,-Kč, skautský šátek (sejdeme se v něm), pálku na pingpong (kdo má)

Pokud by pro vás byla doprava do Lhoty problém, dejte nám vědět a vyřešíme to.

Prosíme, abyste nám dali vědět, zda se Vaše dcerka zúčastní výpravy do úterý 30. 4. Děkujeme!

Možnost pro Srdíčka
Poprosíme brát tuto možnost až jako opravdu poslední, pokud by dcerka nechtěla jet na celý víkend.
Sraz: v sobotu v 8.30 kapličkou ve Lhotě u Číměře
Konec: v sobotu v 19.00 též před kapličkou ve Lhotě

S sebou: oblečení na ven dle počasí, oblečení dovnitř, pantofle, pevné boty, ešus s příborem, hrneček, batůžek, lahev na pití (alespoň 1l), 150,-Kč, skautský šátek (sejdeme se v něm), pálku na pingpong (kdo má), šátek, uzlovačka

Prosíme, abyste nám dali vědět, zda se Vaše dcerka zúčastní výpravy a jaké možnosti do úterý 30. 4. Děkujeme!