27 října, 2020

30. 10.

Otevřeli jste první datum na našem kalendáři!

Určitě víte, že se blíží Halloween, takže jsme si pro vás dneska připravili nějaké úkoly, abyste si mohli udělat doma halloweenskou oslavu.

Prvně je potřeba si to doma (nebo v klubovně) vyzdobit. A na to je nejlepší vyřezaná dýně. Vyřezáváte doma nějakou? Jestli ne, můžete si ji nakreslit na papír, nebo si ji zkusit vytvořit tady, nebo jestli jste na mobilu, tak tady. Pokud vám nestačí dýně, můžete si vytvořit i pár pavouků, na které vám bude stačit obyčejný a černý papír, nůžky, lepidlo a nějaké pastelky nebo fixy:

Správná oslava se také neobejde bez občerstvení. Vytvořte si nějaký děsivý pokrm! Tady vám dáváme některé inspirace, ale vaší fantazii se samozřejmě meze nekladou:

Recept Vynikající čarodějnické prsty
Recept na čarodějnické prsty najdete tady.
Recept : Jednoduché halloweenské tousty | ReceptyOnLine.cz - kuchařka,  recepty a inspirace
Toust jako mumiii můžete udělat nasladko i naslano!
Banánoví duchové a dýně z mandarinek – to zvládnou i ti nejmenší!
A aby vám nevyschlo v krku, můžete si zkusit tenhle zelený drink – stačí vám na něj smíchat skleničku spritu s citronovou zmrzlinou!

Už máte nachystané občerstvení? Na oslavu je tedy skoro všechno připravené – kromě vás! Na správnou halloweenskou oslavu musíte mít nějaký kostým. Máte nějaký připravený, nebo něco z minulého roku? Oblečte si to! A jestli nemáte, zkuste se obléct do co nejbláznivějšího oblečení ze své skříně. My, Beran a Smajlík, už jsme připravené – letos jsme si připravily kostým soli a pepře.

Teď už jste připravené užít si oslavu! A na oslavách se samozřejmě tančí. Zkuste si zatančit podle tohohle videa. Jak vám to šlo? Můžete si samozřejmě zatančit i na nějaké další písničky!

Budeme rády, když nám pošlete, jak vaše halloweenská výzdoba, občerstvení nebo kostým vypadaly. Mrzí nás, že se s vámi nemůžeme vidět, protože minulý rok jsme si Halloween společně moc užily – zkuste si ho tedy teď užít doma!