Kuflonní jednodenka Mafie² 26. 3.

Pojedeme na skautskou hru Mafie² do Českých Budějovic, proto je potřeba mít s sebou prokázání o negativním PCR testu (72 hod.), prokázání o prodělání nemoci COVID-19 v uplynulém měsíci nebo antigenní test k otestování na místě – je to požadavek pořadatele.

Sraz: v sobotu v 7.30 na vlakovém nádraží
S sebou: teplé oblečení na ven dle počasí – může být mafiánské, obuv vhodnou na celodenní chůzi, MODROU část oblečení, klobouk (Miky zařídí hromadné), psací potřeby, sešit, jídlo a pití na celý den, respirátor, 130,- Kč, skautský šátek (pojedeme v něm)

Konec: v sobotu ve 21.15 na vlakovém nádraží

Dejte nám prosím vědět nejpozději do středy 23. 3., zda se vaše dcera zúčastní. Děkujeme!

Tipy na mafiánské oblečení: mafiánské kabáty, saka, hůlky (fantazii se meze nekladou) + povinný modrý doplněk (klobouk, paruka, šála, kabelka, boty, kravata…)