SVOJSÍKŮV ZÁVOD 14. – 16. 4. MANDELINKY

Tato akce se týká pouze družiny mandelinek, členů, kteří se vejdou do věkového rozmezí závodu.

Závod bude probíhat okolí Kamenice nad Lipou, kvůli omezení spojů (kvůli zrušení JHMD) vás chceme požádat, zda byste holky přivezli na místo srazu auty. To samé platí o nedělním vyzvednutí. Budeme se hromadně domlouvat, aby nemuselo jedno auto přivážet pouze jednoho člověka. Prosíme, aby ten, kdo má možnost holky odvézt nebo přivézt, se nám ozval do 8. 4. Děkujeme!

Během závodu bude potřeba, aby měly holky opravdu vše zabaleno v JEDNÉ KROSNĚ. Pokud nemáte možnost krosnu sehnat, ozvěte se Miky do 8. 4. (Veronika Kulhánková, , 737 452 657), a nějak to společně vyřešíte, má krosny navíc.

Pokud máte k zapůjčení stan pro 4, který není příliš těžký a mohli bychom si ho půjčit, dejte nám do 4. 4. Děkujeme!

Sraz: 18.30 na místě srazu u Kamenice nad Lipou

S sebou jednotlivci:

• Běžné vybavení na výpravu pod stan, vaření a putování (upozorňujeme, že se bude spát obě noci venku) – spacák, karimatka, hygiena
  • Nepodceňte vhodné oblečení a obuv (proběhne za každého počasí a projdeš se u toho) – teplé oblečení na spaní, oblečení na ven, pláštěnka
  • Své osobní jídlo na pátek, sobotu ráno, 2x svačinu (sobotní oběd si družina vaří dle ingrediencí, na kterých se domluví a dovezou si je)
  • Láhev a pití na celé putování (min. 1,5 l na pití + na vaření)
  • Menší batoh na sobotní závod (pozor, aby se tam vše vešlo)
  • Reflexní prvky (vesty apod.)
  • Hrnek + ešus a příbor
  • Průkazka zdravotní pojišťovny
  • Kapesní nůž
  • Skautský kroj a šátek