Den sv. Jiří

Oslavte s námi den sv. Jiří! Přichystali jsme si pro vás se střediskem na tento víkend balíček různých aktivit, díky kterým můžeme alespoň na dálku společně prožít skautský den. Co všechno na vás čeká?

• Abyste se seznámili s legendou o sv. Jiřím, pusťte si naše video:
  • Můžete si příběh sv. Jiří i sami prožít – vyzkoušejte naši webovou hru, kde se budete moct sami rozhodnout, co uděláte.
  • Pomozte sv. Jiřímu najít draka – připravili jsme si pro vás speciální kešku, která bude fungovat až do konce května!
  • Na svatého Jiří vylézají hadi a štíři. Kdyby náhodou nevylezli, vyrobte si ponožkového hada sami podle našeho návodu.

• Pro menší máme množství tematických omalovánek, stačí si vybrat.
  • Starší si zase můžou zkusit poskládat draka z papíru.
  • Šiřte kolem sebe dobro! Zvládnete za víkend alespoň jeden dobrý skutek? Můžete vyzkoušet Úsměv do schránky nebo Ukliďme Česko. Nebo si vymyslete něco vlastního!
  • A hlavně – nezapomeňte si 24. dubna obléct kroj nebo alespoň šátek, abyste ukázali, že jste skauti!

Budeme rádi, když nám dáte vědět, jak se vám aktivity líbily, zašlete fotky a podobně. Tak hezký svátek sv. Jiří!