Výprava 29. 5. do ZOO Tábor

Abychom si mohli skauting po takové době užít nejen na schůzkách, rozhodli jsme se naplánovat výpravu. Proběhla by v sobotu 29. 5. a jeli bychom do ZOO Tábor. Potřebujeme ale vědět, zda by o výpravu byl zájem, proto nám prosím (předběžně) dejte vědět do konce tohoto týdne, zda by se dcerka zúčastnila. Budeme s ní potom počítat, ale kdyby se něco změnilo, můžete nám to hlásit až do středy 26. 5., potom už bereme účast jako závaznou.

Sraz: v sobotu 29. 5. v 7.35 na vlakovém nádraží
S sebou: 150 Kč, oblečení dle počasí, skautský šátek (kdo má), pití a jídlo na celý den, respirátor/chirurgickou roušku (pro jistotu i náhradní), negativní covid test, doklad s věkem a fotkou (skautky)
Konec: v 16.58 na vlakovém nádraží

O tom, jak lze prokázat negativní test na covid, si můžete přečíst zde. Pokud bude dcera den předtím (28. 5.) na schůzce a bude z ní mít samotest, nemusí se už v sobotu testovat znovu. Pokud však na schůzce nebude a chtěli byste samotest provést až v sobotu před výpravou, dejte nám o tom prosím vědět.