Výprava 19. 6. do Jindřišského údolí + závěrečná oddílová schůzka

Poslední schůzka v tomto roce (25. 6.) bude oddílová a bude probíhat od 15 do 18 hodin. Sraz a konec bude u SUDu. Na tuto schůzku bude potřeba negativní test, nebo čestné prohlášení.

Rovnou jsme i naplánovali další výpravu. Prosíme vás, abyste nám dali do středy 16. 6. vědět, zda se vaše dcera zúčastní.

Sraz: v sobotu 19. 6. v 9.15 na vlakovém nádraží JHMD
S sebou: 30 Kč, oblečení dle počasí, plavky, ručník, neplavci rukávky, skautský šátek (kdo má), pití (alespoň 1,5 l) a jídlo na celý den, respirátor/chirurgickou roušku (pro jistotu i náhradní), negativní covid test, kapesné na nanuky, doklad s věkem a fotkou (skautky)
Konec: v 16.30 u Myší díry na sídlišti Vajgar

O tom, jak lze prokázat negativní test na covid, si můžete přečíst zde. Pokud bude dcera den předtím (18. 6.) na schůzce a bude si na ní dělat samotest (v případě, že bude více jak 10 účastníků), nemusí se už v sobotu testovat znovu. Pokud však na schůzce nebude nebo na ni nebude test potřebovat, a chtěli byste samotest provést až v sobotu před výpravou, dejte nám o tom prosím vědět.