Vánoční výprava 16. – 18. 12.

Kvůli rannému nástupu do našeho oddílu bychom chtěli alespoň na část výpravy pozvat i naše nejmladší – Koblížky (4-7 let), pro vás je info níže.

Informace pro Ježky, Mandelinky a Kuflony
Sraz: v pátek v 16.00 před kapličkou ve Lhotě u Číměře
Konec: v neděli v 11.30 též před kapličkou ve Lhotě – NEDĚLNÍ OBĚD JIŽ NEZAJIŠŤUJEME

S sebou: spacák, karimatku, teplé ponožky na spaní, teplé pyžamo (budeme si topit dřevem, tak ať je holkám teplo), teplé oblečení na ven dle počasí, oblečení dovnitř, pantofle, pevné boty, hygienu, dáreček začínající na písmeno L, cukroví, páteční večeře, batůžek, lahev na pití (alespoň 1l), 250,-Kč, skautský šátek (sejdeme se v něm), pálku na pingpong (kdo má)

Prosíme, ať mají holky s sebou opravdu teplé oblečení. Sobotu plánujeme trávit venku, tak ať holky nemrznou. Uvnitř budeme samozřejmě topit, ale i tak je lepší s sebou mít teplejší věci.

Informace pro Benjamínky
Sraz: v sobotu 9.00 před kapličkou ve Lhotě u Číměře
Konec: v sobotu v 19.00 taktéž před kapličkou ve Lhotě

S sebou: batůžek, pití (alespoň 1l), dáreček na písmeno L (budeme si je vzájemně vyměňovat mezi sebou u stromečku), teplé oblečení na ven, zimní boty, pantofle, cukroví, 75,-Kč, na sebe skautský šátek, kdo má

Pokud by byly jakékoliv dotazy, neváhejte se obrátit na vedoucí.

Prosíme, abyste nám dali vědět, zda se Vaše dcerka zúčastní výpravy do úterý 13. 12., děkujeme.